Přeskočit na obsah stránky

facebook
 

Restaurace

V restauraci Hotelu Fridrich můžete ochutnat netradiční úpravy jídel z české kuchyně, které pro Vás připravujeme dle originálních receptůr.

V naší restauraci podáváme denní menu od 11.00 - 14.00 od pondělí do pátku a v něděli pro Vás připravujeme OBĚDOVÉ MENU FORMOU RAUTU SNĚZ CO MUŽEŠ od 11.00 - 14.00.

Naši kuchaři se snaží zapůsobit jídlem na všechny Vaše smysly. Vaše oči se musí radovat z krásy, kterou vidí na talíři, Váš nos musí být potěšen z vůně, která se dere z jídla, a samozřejmě Váš pocit chutě musí být vyjímečný. Návštěva restaurace spojená s obědem nebo večeří má být pro Vás  slavnostní obřad a nezapomenutelný zážitek, do restaurace jdeme, protože očekáváme něco jedinečného, a o to se snažíme! Snahou je Vám poskytnout opravdový gurmánský zážitek z každého jídla a pití, které u nás ochutnáte, a odcházet s pocitem spokojenosti, radosti a odpočatí.

Pro konání společenských a firemních akcí je Vám k dispozici nejen restaurace s kapacitou 60 míst, ale také sál pro 90 osob a banketka pro 20 osob. Více informací a fotografie naleznete v sekci Salonky. Za pěkného počasí můžete využít posezení na letní terase s kapacitou 50 míst.

 

Otevírací doba restaurace:

RESTAURACE  
Pondělí - neděle 11:00 - 22:00
 KUCHYNĚ  
Pondělí - neděle 11.00 - 22.00
 HOTEL  
Mimo provoz  
 

 

 

Platby stravenkami (pouze obědové menu, pondělí - pátek, 11:00-14:00!!!).

Přijímáme stravenky – SodexhoPASS a Chèque Déjeuner.
 
Platby platebními kartami
Přijímáme platby platebními kartami - EUROCARD MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic, VISA, VISA Electron.


 
redakční systém, tvorba www stránek, webdesing, e-shop, jak založit internetový obchod