Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním kontaktního, poptávkového, rezervačního (nebo jiného) formuláře anebo přihlášením se k odběru jídelníčku do e-mailové schránky uděluji společnosti RADOP CZ, s.r.o., IČO: 26823870, se sídlem U Hotelu 728/1, 735 42 Těrlicko – Horní Těrlicko, Česká republika souhlas, aby zpracovávala mé osobní údaje v souladu s platnou národní a evropskou legislativou – zejména v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a Nařízením evropského parlamentu a rady EU 2016/679. Společnost RADOP CZ, s.r.o. zpracovává následující osobní údaje: jméno, příjmení, e-mailová adresa, telefonní číslo, název společnosti, adresa a případně jiné poskytnuté údaje pro účely kontaktování s cílem zodpovězení dotazu nebo potvrzení rezervace. Tyto údaje bude firma zpracovávat po dobu trvání obchodní spolupráce.

Osobní údaje budou zpracovávány pomocí prostředků výpočetní techniky k tomu pověřenými osobami. Odesláním výše uvedených formulářů nebo přihlášením se k odběru jídelníčku prohlašujete, že Vámi poskytnuté údaje jsou pravdivé a jsou poskytnuty dobrovolně. Máte právo svůj souhlas se zpracováním osobních údajů kdykoliv odvolat zasláním emailu na info@hotelfridrich.cz nebo dopisu na adresu RADOP CZ, s.r.o., U Hotelu 728/1, 735 42 Těrlicko – Horní Těrlicko, Česká republika. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení.

Dle platných právních předpisů máte jako subjekt údajů tato práva: a) na přístup k osobním údajům, b) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, c) na výmaz osobních údajů, d) na omezení zpracování osobních údajů, e) na přenositelnost údajů, f) vznést námitku, g) nebýt předmětem automatizovaného individuálního rozhodování, včetně profilování.
V případě nesrovnalostí či pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů nás můžete požádat o vysvětlení nebo se obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.

 

Cookies