Ochutnejte jídla z tradiční české kuchyně nebo si vychutnejte skvělou kávu s dezertem.

Nabízíme příjemné posezení nejen v restauraci, ale také v zimní zahradě nebo na terase.

Naši kuchaři se snaží zapůsobit jídlem na všechny vaše smysly. Vaše oči se musí radovat z krásy, kterou vidí na talíři, váš nos musí být potěšen z vůně, která se dere z jídla, a samozřejmě váš pocit chutě musí být výjimečný. Návštěva restaurace spojená s obědem nebo večeří má být pro vás slavnostní obřad a nezapomenutelný zážitek. Do restaurace jdeme, protože očekáváme něco jedinečného a o to se snažíme! Naší snahou je vám poskytnout opravdový gurmánský zážitek z každého jídla a pití, které u nás ochutnáte, a abyste odcházeli odpočatí a s pocitem spokojenosti a radosti.

Denní menu

V naší restauraci podáváme denní menu v době 11:00 - 14:00 od pondělí do pátku. Jednu neděli v měsíci pro vás připravujeme OBĚDOVÉ MENU FORMOU RAUTU SNĚZ CO MUŽEŠ v době 11:00 - 14:00. Cena 316,- Kč/osoba. Na raut je nutné se objednat předem.

Otevírací doba restaurace:
Po-Ne: 11:00 - 22:00
Kuchyně je otevřena od 11:00 do 20:30 (poslední objednávky ve 20:00)

Pro konání společenských a firemních akcí je vám k dispozici nejen restaurace s kapacitou 60 míst, ale také sál pro 90 osob a banketka pro 20 osob. Každou akci připravujeme individuálně dle přání našich zákazníků. Za pěkného počasí můžete využít posezení na letní terase s kapacitou 50 míst.

Denní menu

Pondělí až Pátek od 11:00 do 14:00

Přihlaste se k odběru denního menu do e-mailu
[mc4wp_form]